Olgun Çelik
Ana Sayfa Ana Sayfa   Kataforez Tesisimiz   Site Haritası   Dil Seçimi
Olgun Çelik
Ana Sayfa » Ar-Ge
Olgun Çelik Araştırma & Geliştirme

OlgunÇelik Ürün Geliştirme Departmanı, 18 Haziran 2010 tarihinde Sanayi Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezi olarak tanınmıştır ve 50’nin üzerinde mühendis ve teknisyenden oluşan yenilikçi ve araştırmacı ekibe sahiptir.

OlgunÇelik, “Full Service Supplier” seviyesindeki çalışma tecrübesi ile global araç üreticilerinin tasarım ve stratejik ortağı olarak araç projelerinde kritik sorumluluklar almaktadır. OEM mühendisleri ile beraber, süspansiyon geliştirmelerinde yer alacak, müşterisinin ürün geliştirme proseslerine entegre olabilecek ve çözüm üretebilecek bilgi birikimine sahiptir.

Ar-Ge merkezimiz, dizayn yaparken tanınmış sonlu elemanlar yazılımlarını kullanarak en optimum tasarımı en kısa zamanda bitirmek için sürekli yeni metotlar geliştirmektedir.

Akademi ve üniversite işbirliğine inanarak ve devletten Ar-Ge çalışmalarına destek alarak sonlu elemanlar konusunda derin araştırmalar yapmaktadır. Üretim ve malzeme toleranslarından gelen değişkenliklere karşı güçlü tasarım metotları geliştirmektedir.

Yenilikçi projelerini alanında en iyi akademik danışmanların gözetiminde Ar-Ge kadrosunun yüksek lisans tezlerine konu ederek gerçekleştirmektedir. Bunun dışında SAE ve FISITA gibi en saygın konferanslara makale çalışmalarına ek olarak, patent başvurularını da düzenli olarak yapmaktadır.

Ford_Q1_Logo Daimler_Category_A TSE_EN_ISO_14001 16949-9001-DAkkS.gif 45001 ISO 27001
© Tüm hakkı Olgun Çelik San. Tic. A.Ş’ye aittir. Site Kullanım Şartları KVKK Aydınlatma Metni   
Çerez Politikası    Gizlilik Politikası    KVK Politikası    Twitter Facebook