Olgun Çelik
Ana Sayfa Ana Sayfa   Kataforez Tesisimiz   Site Haritası   Dil Seçimi
Olgun Çelik
Ana Sayfa » Kariyer
Olgun Çelik İK Politikası

En önemli sermayesi İnsan Kaynağı olan Olgun Çelik İnsan Kaynakları Politikamız,

  • Şirketimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini ön planda tutmak
  • Topluma, doğa ve çevreye karşı sorumlu olmak
  • Tüm çalışanlarımızın, “insana” ve “sürekli gelişme” anlayışına sahip olmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını en iyi şekilde yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını şirketimize kazandırmak
  • Sürekli eğitimlerle çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak sürekli olarak “insana yatırım” yapmak
  • Çalışanların kuruma bağlılığını artırmak

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Başvuru ve İşe Alım
Kurumumuzun strateji ve hedefleri doğrultusunda personel ihtiyaçlarımızı ve pozisyonun niteliklerini göz önüne alarak en uygun adayları bünyemize kazandırmak üzere işe alım süreçlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Adaylarımızda özellikle talep edilen özellikler:

  • Şirket misyonu, vizyonu, değerleri ile kurum kültürüne uygun yetkinliklere sahip olmaları
  • Motivasyonu yüksek
  • Gelişime ve değişime açık
  • Özgüveni yüksek               
  • Yaptığı işte fark yaratacak nitelikte

Açık pozisyonlarımız kapsamında iş başvurusu yapan çalışan adaylarının bizlerle paylaştığı özgeçmiş, diploma, iletişim bilgileri vb. kişisel verileri iş başvurularının değerlendirilmesi ve diğer istihdam amaçlarıyla işlenmekte, saklanmakta ve aktarılmaktadır. Çalışan adayının kişisel verileri, ilgili mevzuatın öngördüğü şekilde ve adayın açılan iş pozisyonu için uygunluğu kapsamında değerlendirilmek üzere toplanmakta olup çalışan adayının belirlenen pozisyona uygun bulunmaması halinde silinir, yok edilir veya anonimleştirilir. Çalışan adayı olarak paylaştığınız kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması Olgun Çelik Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası ve diğer ilgili politika ve prosedürler kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Performans ve Kariyer Yönetimi
Kurumsal hedeflere ulaşmak adına performans değerlendirme sistemi çerçevesinde Olgun Çelik’te bireysel katkının ölçülmesi, kariyer gelişimi ve ücretlendirme objektif olarak değerlendirilir.

Eğitim Yönetimi
Çalışanlarımızın hem kendilerine hem de yaptıkları işe değer katarak, sürekli öğrenerek, gelişmelerini sağlamak temel amacımızdır. Bu amaçla Yıllık Gelişim Planları çerçevesinde eğitim ve gelişim programları planlanmaktadır.

Olgun Çelik’te Staj
Olgun Çelik Olgun Çelik meslek lisesi ve üniversitelerde eğitim gören öğrenciler için staj imkânı vermektedir. Bu staj programları çerçevesinde öğrencilerin üniversitede aldıkları teorik bilgilerin uygulamalarını görmelerine yardımcı olmak ve iş yaşamı hakkında genel fikir sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Olgun Çelik olarak sizleri iş yaşamına bakmaya ve farklı bir bakış açısı edinmeye davet ediyoruz. Staj sürecince kişisel ilgilerini ve güçlü yanlarınızı keşfedebilir aynı zamanda uzmanlarımızı gözlemleyerek bir alan üzerinde kapsamlı bir anlayış kazanabilirsiniz. Şirketimiz stajyer alımlarını yaz dönemi için Mayıs ayında, kış dönemi için ise Eylül ayında gerçekleştirmekte, staj süreleri projelerin yoğunluğu ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir.

> Devamı
   
Ford_Q1_Logo Daimler_Category_A TSE_EN_ISO_14001 16949-9001-DAkkS.gif 45001 ISO 27001
© Tüm hakkı Olgun Çelik San. Tic. A.Ş’ye aittir. Site Kullanım Şartları KVKK Aydınlatma Metni   
Çerez Politikası    Gizlilik Politikası    KVK Politikası    Twitter Facebook